Z życia marki

To będzie najważniejsze wydarzenie w roku!

Kochane Dziewczyny! Ogromnie miło nam ogłosić, że 23 listopada rozpoczynamy w naszym salonie najważniejsze wydarzenie w roku – Trunk Show marki Justin Alexander

TRUNK SHOW marki Justin Alexander: 23.11 - 09.12

Przez dwa tygodnie, do 9 grudnia, będziecie miały niepowtarzalną okazję przymierzyć i kupić u nas najpiękniejsze suknie ze wszystkich kolekcji tego amerykańskiego projektanta!

Do wyboru będziecie miały blisko sto sukien, które przylecą do nas z USA specjalnie na to wydarzenie!

Rozpoczynamy zapisy na przymiarki – najlepiej umówić się do nas pod nr tel. 732 839 881 – jesteśmy w salonie od godz. 10.

Takiej okazji nie możecie przegapić!

Obserwujcie nas na naszym Instagramie @promariage_suknie – w kolejnych dniach będziemy pokazywać Wam suknie, które specjalnie dla Was przylecą do nas na Trunk Show!

Serdecznie zapraszamy!

Niezwykła sesja z Koroną Handball

Cudowne dziewczyny – piłkarki ręczne kieleckiego klubu Korona Handball, wystąpiły w naszych sukniach ślubnych! Sesja odbyła się m.in. w malowniczej scenerii rezerwatu przyrody Skałki Piekło pod Niekłaniem 

Wyróżnienie na wyjątkowej gali PSKŚ

Gala 10-lecia Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych i ogromne wyróżnienie dla naszego salonu - otrzymałyśmy certyfikat Honorowego Partnera Stowarzyszenia za „wysoką jakość świadczonych usług”.

Nowa marka w salonie!

Panie i Panowie! Przed Wami nowa marka w naszym salonie: Lillian West!!! To jedna z linii amerykańskiego projektanta i producenta mody ślubnej Justina Alexandra. Zwiewna, romantyczna i bardzo, bardzo boho!