Uklad: 17;cID: 6;parentid: 1; Promariage moda ślubna i wizytowa

Poradnik

Jak przygotować się na wybór wymarzonej sukni

Po pierwsze
dobre nastawienie

Nie stresuj się! Nasz zespół zadba o Ciebie na każdym etapie przygotowania kreacji ślubnej - od pierwszych przymiarek, poprzez wybór sukni, dopasowanie kreacji w naszej pracowni krawieckiej, aż po dobór welonu i dodatków. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, obawy, wątpliwości przed pierwszą wizytą - skontaktuj się z nami, na wszystkie pytania chętnie odpowiemy.

 

Po drugie
nie czekaj na ostatnią chwilę

Suknię ślubną najlepiej wybrać minimum pół roku, a najlepiej ok. 8 miesięcy przed ślubem, wtedy można już „spokojnie spać”. Oczywiście zdarzają się sytuacje last minute i ratujemy nasze klientki nawet miesiąc przed ślubem, ale lepiej oszczędzić sobie dodatkowego stresu.

 

Po trzecie
umów się na wizytę

Koniecznie umów się wcześniej na wizytę! Przymiarki sukien ślubnych są u nas bezpłatne, ale, by zapewnić Ci jak największy komfort, wymagamy wcześniejszego zaplanowania spotkania. Najprościej umówić się do nas przez formularz podany na stronie, ale także dzwoniąc do salonu pod nr 732 839 881 lub pisząc do nas wiadomość na Facebooku czy Instagramie. Oprócz imienia i nazwiska bedziemy potrzebowały także datę Twojego ślubu i Twój numer telefonu. Jeśli planujesz odwiedzić nas w sobotę, umów się z trzytygodniowym wyprzedzeniem - w ten dzień odwiedza nas najwięcej klientek.

 

Po czwarte
zaplanuj czas

Na spotkanie z nami zaplanuj około 60-90 minut czasu. Jeśli potrzebujesz wsparcia bliskiej osoby, zabierz mamę lub siostrę

czy przyjaciółkę, a nawet przyszłego męża (tak, zdarzają się takie sytuacje :-)).

Po piąte
zaplanuj budżet

Dostępne u nas suknie ślubne mieszczą się w granicach 4,5 - 11 tys. zł.

Jeśli dysponujesz określoną kwotą na zakup sukni, podaj ją naszej konsultance podczas pierwszej wizyty - zaproponujemy modele w dogodnym dla Ciebie przedziale cenowym.

Po szóste
załóż wygodną bieliznę

Wybierając się na pierwsze przymiarki założ wygodną bieliznę w neutralnym kolorze - najlepiej w odcieniach beżu. A gdy już zdecydujesz się na zakup konkretnej sukni, doradzimy Ci jaka bielizna będzie odpowiedna dla Twojej kreacji. Na wybór sukni nie musisz zabierać ze sobą butów - w salonie dysponujemy obuwiem ślubnym w wielu rozmiarach. Swoje buty ślubne przyniesiesz dopiero na końcową przymiarkę, kiedy nasze krawcowe będą dopasowywać suknię do Twojego wzrostu i wysokości obcasów.

 

Po siódme
jak przebiegają przymiarki

Zwykle zaczynamy od zmierzenia kreacji w różnych stylach i fasonach, by wybrać ten, w którym czujesz się najlepiej.

A potem, podążając tą drogą, szukamy tej "jedynej i wymarzonej".

Po ósme
welon i dodatki

W naszym salonie dobierzemy dla Ciebie również welon czy ślubne okrycie.  Najlepiej omówić te kwestie z naszą konsultantką kilka tygodni przed odbiorem sukni.

Po dziewiąte
płatności i terminy

Kupując u nas suknię podpisujemy z Tobą umowę i wymagamy wpłaty 50 proc. ceny. Suknię - w odpowiednim dla Ciebie rozmiarze zamawiamy u produdenta i czekamy na przesyłkę. Czas oczekiwania wynosi zwykle ok. 6 miesięcy. Gdy suknia przyjdzie, kontaktujemy się z Tobą i zapraszamy do nas - nasze krawcowe oceniają wtedy jakie poprawki są wymagane, by suknia dobrze leżała. Wtedy też wymagamy dopłaty pozostałej kwoty.

Po wykonaniu poprawek w naszej pracowni, kolejny raz zapraszamy Cię do nas, a gotową suknię odbierasz od nas kilka tygodni przed ślubem. Przy zakupie nowej sukni, dopasowanie i wszelkie poprawki, wliczone są w podstawową cenę. Nieco inaczej sytuacja wygląda przy zakupie sukni z salonu czyli modelu z naszej ekspozycji. Takie suknie mają niższą cenę - zwykle wystawiamy je na sprzedaż podczas sezonowych wyprzedaży. I tutaj wymagamy zapłaty całej kwoty podczas podpisywania umowy, doliczamy też dodatkowe koszty za poprawki krawieckie. Nie jest to jednak wygórowana kwota - zależy ona od ilości wymaganych poprawek, tkaniny i fasonu sukni.   

Teraz pozostaje nam tylko życzyć Ci cudownej uroczystości i czekać na piękne zdjęcia ślubne!
I w każdej chwili zapraszamy na kawę! :-)