Facebook Instagram

Witaj w Naszym Salonie

TUTAJ ZNAJDZIESZ SWOJĄ WYMARZONĄ SUKNIĘ !

Nasz salon powstał z miłości do sukni ślubnych i z potrzeby otoczenia Panien Młodych wyjątkową opieką przed ślubem. Suknia jest najważniejszym elementem wizerunku kobiety w dniu ślubu, a co za tym idzie- najbardziej stresującym. Dlatego chcemy wyeliminować ten czynnik stresu i wziąć go na siebie. Oferujemy marki Pronovias, White One, St Patrick, Stella York, Justin Alexander, Sweetheart, Sincerity a także suknie wieczorowe Pronovias Cocktail i It's My Party (pojedyncze modele, także duże rozmiary). Mamy też markę salonową - Meliee, czyli indywidualnie projektowane suknie ślubne, wizytowe i dodatki do włosów.

Droga Panno Młoda- przeczytaj kilka słów o nas, a dowiesz się, dlaczego właśnie z nami wybór sukni ślubnej jest tak przyjemny…

MELIEE by Promariage

Oddajemy w Wasze ręcę markę salonową Meliee. "Stworzyłam markę Meliee słuchając oczekiwań kobiet, które szukały sukni dla siebie, swoich mam, córek, przyjaciółek. Moje kolekcje powstają z potrzeby zaprojektowania takich kreacji, które nie powtórzą się. Dlatego wiele z nich to edycje limitowane, pojedyncze sztuki. Bo każda z nas chce być wyjątkowa..."- tak właśnie o swojej kolekcji mówi właścicielka salonu Magdalena Oszczepalska.

Zapraszamy do obserwowania marki Meliee na Facebooku (kliknij tutaj).

Fachowa pomoc

Każda z nas nie jest tutaj przypadkiem. Specjalnie wyselekcjonowany zespół do zadań specjalnych, jakim jest stylizacja Panny Młodej do ślubu, to właśnie my!
Często usłyszycie od nas, że nie wypuszczamy Panny Młodej dopóki suknia nie leży idealnie. Przygotowanie Twojej sukni ślubnej do oddania przed ślubem to dla nas priorytet! Gorset nie może opadać, Panna Młoda nie może deptać po za długiej sukience, tren nie może tworzyć brzydkiego „kupra”. Dlatego nasze przymiarki zawsze odbywają się także z krawcowymi. Zanim odbierzecie suknie sprawdzamy, czy możecie w niej tańczyć, skakać, chodzić, siedzieć, bo nie tylko ważna jest jaka to suknia, ale i to jak jest dopasowana!
Współpracujemy z ekspertami, którzy pozwolą Wam w tym dniu wyglądać perfekcyjnie. Ślubna stylizacja wymaga odpowiednich i przemyślanych działań. Zaczyna się u nas, od wyboru sukni ślubnych i dodatków. Ale to nie wszystko. Fryzura ślubna, makijaż, bukiet a także bielizna to kolejne elementy Twojego ślubnego wyglądu. Współpracujemy z wieloma ekspertami w tych dziedzinach i polecamy Ci ich usługi. To dla nas ważne, byś trafila w ręcę najlepszych i w dniu ślubu wyglądała pięknie.

Pokój przymiarek


U nas przymierzysz suknie ślubne w dużej i komfortowej przymierzalni. Dyskrecja w przymierzaniu sukni ślubnych jest bardzo ważna, dlatego u nas zapewniamy ten komfort. Nasz pokój przymiarek pozwala na mierzenie i oglądanie sukni z dala od obcych oczu. Nikt oprócz Ciebie i Twoich bliskich nie będzie oglądać Cię w sukni ślubnej. Dlatego by zapewnić Ci komfort preferujemy umawianie się do naszego salonu, byś mogła zarezerwować czas na to dyskretne mierzenie. Wystarczy, że zadzwonicie lub napiszecie do nas w sprawie przymiarki, a wspólnie znajdziemy dogodny dla wszystkich termin.

Bardzo dobre ceny

W naszym salonie znajdziecie suknie różnych projektantów w różnorodnych cenach zarówno sukni ślubnych jak i wizytowych.

Suknie ślubne znajdziecie u nas już od 2800 zł, natomiast suknie wieczorowe i koktajlowe od około 1800 zł.

Modele salonowe wyprzedażowych sukien kosztują już od 900 zł!!!

 

 

Preferencyjne godziny otwarcia i dogodna lokalizacja


Wiemy, że macie dużo spraw na głowie. Studia, praca, często i jedno i drugie…Dlatego specjalnie dla Was mamy preferencyjne godziny otwarcia. W tygodniu zapraszamy do nas od 10 do 19, a w soboty od 10 do 17. Wybór miejsca na nasz salon nie jest przypadkowy. Zlokalizowany jest przy ul. Sandomierskiej czyli jednej z głównych ulic miasta, z bezpłatnym, wygodnym parkingiem i dobrym dojazdem komunikacją miejską. Dużo z Was, drogie Panny Młode, mieszka w różnych częściach województwa świętokrzyskiego, Polski, a nawet świata. Dlatego nie zgubicie się szukając nas a jak juz do nas dotrzecie to czeka na Was miła atmosfera i ogromny wybór sukni.

 

 

Serdecznie zapraszamy do salonu!

 

Zespół Promariage

Magda, Beata, Sylwia, Ewa i Gosia

 

Zapisz się do newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Copyright © all rights reserved PROMARIAGE 2019

Made with by NET-atak