Facebook Instagram

Witaj w Naszym Salonie

Jesteś w miejscu, gdzie Panna Młoda znajdzie piękne suknie oraz pomoc w wyborze tej wymarzonej i jedynej. Dzięki naszemu doświadczeniu zadbamy aby Panna Młoda zachwycała i jedocześnie spełniła swoje marzenia.

W 2019 roku oferujemy suknie znanych światowych marek Justin Alexander, Stella York, Sincerity, Sweetheart, Pronovias, St Patrick a także suknie wieczorowe Pronovias, Meliee.

Marka Meliee, czyli indywidualnie projektowane suknie ślubne, wizytowe i dodatki do włosów.

Oferowane marki wyznaczają trendy w modzie ślubnej, a różnorodność fasonów i tkanin pozwala sprostać każdym oczekiwaniom.

 

Droga Panno Młoda - przeczytaj kilka słów o nas, a dowiesz się, dlaczego właśnie z nami wybór sukni ślubnej jest tak przyjemny…

MELIEE

"Stworzyłam markę Meliee słuchając oczekiwań kobiet, które szukały sukni dla siebie, swoich mam, córek, przyjaciółek. Moje kreacje powstają z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych i unikatowych. Dlatego wiele z nich to suknie limitowane. Bo każda z nas chce być wyjątkowa..."- tak właśnie o swojej kolekcji mówi właścicielka salonu Magdalena Oszczepalska.

Zapraszamy do obserwowania marki Meliee na Facebooku (kliknij tutaj).

Profesjonalizm i pomoc

Każda z nas nie jest tutaj przypadkiem. Specjalnie stworzony zespół do zadań specjalnych, jakim jest stylizacja Panny Młodej do ślubu, to właśnie my!
Często usłyszycie od nas, że nie wypuszczamy Panny Młodej dopóki suknia nie leży idealnie. Przygotowanie Twojej sukni ślubnej do oddania przed ślubem to dla nas priorytet! Gorset nie może opadać, Panna Młoda nie może deptać po za długiej sukience, tren nie może tworzyć brzydkiego „kupra”. Dlatego nasze przymiarki zawsze odbywają się także z krawcowymi. Zanim odbierzecie suknie sprawdzamy, czy możecie w niej tańczyć, skakać, chodzić, siedzieć, bo nie tylko ważna jest jaka to suknia, ale i to jak jest dopasowana!
Współpracujemy z ekspertami, którzy pozwolą Wam w tym dniu wyglądać perfekcyjnie. Ślubna stylizacja wymaga odpowiednich i przemyślanych działań. Zaczyna się u nas, od wyboru sukni ślubnych i dodatków. Ale to nie wszystko. Fryzura ślubna, makijaż, bukiet a także bielizna to kolejne elementy Twojego ślubnego wyglądu. To dla nas ważne, byś trafila w ręcę najlepszych i w dniu ślubu wyglądała pięknie.

Pokój przymiarek


U nas przymierzysz suknie ślubne w dużej i komfortowej przymierzalni. Dyskrecja w przymierzaniu sukni ślubnych jest bardzo ważna, dlatego u nas zapewniamy ten komfort. Nasz pokój przymiarek pozwala na mierzenie i oglądanie sukni z dala od obcych oczu. Nikt oprócz Ciebie i Twoich bliskich nie będzie oglądać Cię w sukni ślubnej. Dlatego by zapewnić Ci komfort preferujemy umawianie się do naszego salonu, byś mogła zarezerwować czas na to dyskretne mierzenie. Wystarczy, że zadzwonicie lub napiszecie do nas w sprawie przymiarki, a wspólnie znajdziemy dogodny dla wszystkich termin.

Bardzo dobre ceny

W naszym salonie znajdziecie suknie wielu projektantów w szerokim zakresie cenowym.

W każdym przedziale cenowym oferujemy suknie najwyższej jakości.

Suknie ślubne znajdziecie u nas już od 2800 zł,

Suknie wieczorowe i koktajlowe od 850 zł.

Jeżeli szukasz wyjątkowej okazji zapraszamy do zakupu modeli wyprzedażowych w atrakcyjnych cenach.

 

 

Dogodne godziny otwarcia i świetna lokalizacja


Wiemy, że macie dużo spraw na głowie. Studia, praca, zajęcia dodatkowe, często to nie wszystko… Dlatego specjalnie dla Was mamy długie godziny otwarcia.

W tygodniu zapraszamy od godziny 10 do 19, a w soboty od 10 do 17.

Wybór miejsca na nasz salon nie jest przypadkowy.

Zlokalizowany jest w Kielcach przy ul. Sandomierskiej, jednej z głównych ulic miasta, z bezpłatnym, wygodnym parkingiem i dobrym dojazdem komunikacją miejską. Na miejscu zawsze czeka na Was doświadczona konsultantka, miła atmosfera i ogromny wybór sukien.

 

 

Serdecznie zapraszamy do salonu

 

Magdalena Oszczepalska

 

& zespół Promariage

Beata - Ewa - Gosia

 

Zapisz się do newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Copyright © all rights reserved PROMARIAGE 2019

Made with by NET-atak